Пријем првака

Објављено среда, 01 септембар 2021

Пријем првака

У среду, првог септембра, у нашој школи уприличен је свечани пријем ђака првака. Ученици трећег и четвртог разреда са својим учитељицама Јасмином Стјепановић и Весном Јанковић припремили су представу „Како је Вук Вучко кренуо у школу“. Својим извођењем будућим првацима  су улепшали први дан у школи, учинили га забавним и показали да је школа место где се стичу нова знања, пријатељства и развијају таленти.

Присутним гостима обратиле су се директорка школе Гордана Каранац  и учитељица првог разреда Светлана Ђорђевић, истакавши посебност тренутка јер свака нова генерација изнова подмлађује школу и даје јој нови сјај.

Желимо им успешну школску годину, лако стицање знања и незаборавне тренутке проведене у школи!