Дан школе

Објављено среда, 20 април 2022

Дан школе

Са великим задовољством смо у понедељак 18.4.2022.год. обележили Дан Основне школе „Божо Томић“ у Пријевору. Наше драге госте из Скупштине града Чачка, Школске управе, локалне самоуправе, Школског одбора, колеге и родитеље, срдачно је поздравила директорка школе Гордана Каранац. Изразила је задовољство што смо се окупили да обележимо овај догађај уз свечани програм, који су припремили ученици наше школе, са својим учитељима и наставницима. У духу пролећа, ведро и раздрагано, деца су певала, играла и глумила на школској позорници.

Уз смех, аплаузе и лепо дружење обележили смо Дан школе. На пропланку, окупана априлским сунцем и окружена расцветалим дрвећем, остала је грађевина да до следећег дружења обгрли у своје окриље децу насмејаних лица.

Видео запис